sk-SK
Slovak (EUR)

Prehľad platieb a dopravy

 
Výborne nastavená logistika internetových obchodov je pre zákazníkov jeden z najdôležitejších faktorov pri rozhodovaní o nákupe. Preto sme sa pre Vás snažili vybrať tých najlepších dopravcov na trhu. 

Tovar nakúpený v našom internetovom obchode si môžete nechať doručiť ako kuriérom na adresu, tak na výdajné miesto.

 

 Odberné miesta siete PACKETA

 
Doručenie Vašej objednávky do jedného z 1900 odberných miest v Slovenskej republike. Veľmi obľúbená forma doručenia za najlepšiu cenu. Vo chvíli, keď je Vaša zásielka pripravená na zvolenom odbernom mieste, obdržíte informačnú sms s unikátnym kódom a podrobnými informáciami. Na základe tohto unikátneho kódu Vám bude zásielka vydaná.

 

Ceny dopravy cez Packetu

Hodnota objednávky Cena dopravy Cena dobierky
do 80 Eur 2.99 Eur 1 Euro
nad 80Eur ZDARMA 1 Euro

 

 

Doručení po České republice od 47 Kč! | Zásilkovna

Doručenie kuriérskou službou Packeta

A tu je ďalší dôvod, prečo úplne výhradne využívame služby Packety. Po tom, čo sa táto spoločnosť osvedčila, ako jedna z najspoľahlivejších prepravných služieb, sa rozhodla spustiť aj kuriérske doručenie na adresu. A my veríme, že títo kvalifikovaní vodiči prenesú svoju starostlivosť a spoľahlivosť aj pri doručení balíčka priamo k Vám.

 

Cena dopravy Najvýhodnejšie doručenie na adresu

Hodnota objednávky Cena dopravy Cena dobierky
do 100 Eur 4,89 Eur 1 Euro
nad 100 Eur ZDARMA 1 Euro

 

 

Možnosti zaplatenia objednávky: 

 

 

 

Pre zákazníkov sa snažíme urobiť maximum a preto sme pripravili 2 spôsoby platby za tovar na našom eshope. Stále viac populárne sú on-line platby platobnými kartami. Tento spôsob platby je veľmi bezpečný, prebieha cez zabezpečené šifrovanie a nie je možné zneužiť ho. Klasikou, ktorá má stále svojich obľúbencov je platba na dobierku priamo kuriérovi, na pošte alebo na pobočke Zásielkovne. 

  

On-line platba platobnou kartou CEZ GoPay

Platba platobnou kartou je druh internetovej platby, keď zákazník platí čiastku za tovar cez platobnú bránu. Priamo do zabezpečenej platobnej brány zákazník zadáva číslo kreditnej karty, dátum vypršania platnosti platobnej karty a CVC kód. Platobná brána GoPay je regulovaná Národnou bankou Slovenska a tým je tiež garantovaná jej bezpečnosť. On-line platba platobnou kartou má tiež jednu veľkú výhodu - na našom eshope nie je spoplatnená a je celkom ZDARMA.

 

  

Platba dobierkou pri prevzatí objednávky

V Slovenskej republike sa jedná stále o najpopulárnejšiu metódu platby za tovar nakúpený cez internetové obchody. Trend sa ale začína výrazne približovať vyspelým západným krajinám, kde je dominantná platba on-line cez platobnú bránu. Dobierkovú čiastku za objednaný tovar platíte buď v hotovosti alebo platobnou kartou priamo kuriérovi pri prevzatí zásielky alebo na pobočkách Zásielkovne či Slovenskej pošty. Platba formou dobierky je u všetkých dopravcov spoplatnená. Tento poplatok je u nás 1,- Euro. 

Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.